5 יתרונות של לבישת תחתוני מחזור

לכל אחת מחזור שונה, זרימה שונה ותחושות שונות. המחזור משפיע לנו על מצב הרוח, תשוקה, אי נוחות, כאבי מחזור, התכווצויות, עלייה בחשק המיני, ירידה ו/או רעב מוגבר ותסמינים אחרים. כדי להפוך את זמן המחזור שלך לחוויה חודשית מנחמת ונוחה יותר, אנו מעודדים אותך לנסות את תחתוני המחזור של ליליבלום.

הם נוחים במיוחד

תחתוני המחזור שלנו הם ממש לא רק בשביל לספוג את זרימת המחזור שלך. אנחנו לובשות תחתונים מדי יום, ואם לא, זה גם בסדר. אז תארי לעצמך שאת מקבלת מחזור ולא צריכה לשנות שום דבר משגרת היומיום שלך. אתה קופצת מהמקלחת, מושיטה יד למגירת התחתונים שלך ופשוט מושכת זוג תחתוני מחזור של ליליבלום שישמרו עליך נקיה ויתנו לך תחושת נוחות מקסימלית. התחתונים שלנו מיוצרים מבד המיקרו-מודל, שהוא אקולוגי, רך במיוחד, אוורירי ונוח גם בימים שהבטן שלך מעט משתנה.

יש כאלו שטוענות שטמפונים מעבר לזה שהם גורמים לחוסר נוחות גורמים גם להתכווצויות מחזור. לעומת זאת, שימוש בתחתוני מחזור יספק לך תחושת נוחות מירבית. אם את מרגישה נפוחה במיוחד את יכולה לנסות את הגזרה הגבוהה שלנו שמרגישה כאילו את מקבלת חיבוק שלא נגמר.

שימוש בתחתוני מחזור שומר על הסביבה

ידעת ששימוש בזוג תחתוני מחזור של ליליבלום שווה ערך לשימוש של 220 מוצרים חד פעמיים. לא רק שאת חוסכת מעצמך את השימוש במוצרים חד פעמיים, את גם מונעת את השלכת הפסולת למטמנות שם יקח למוצרים כ-500 שנים להתפרק.
תחתוני המחזור של ליליבלום מיוצרים מבדים בעלי טביעת רגל פחמנית נמוכה מסייעת בהפחתת הפליטות הגורמות להתחממות הגלובלית.

לתחתוני המחזור רמות ספיגה וגזרות שונות

בדומה לפדים וטמפונים גם לתחתונים שלנו יש רמות ספיגה שונות אותן תוכלי להתאים לפי מידת הזרימה שלך.לכל אחת יש זרימה שונה וצרכים שונים.
כדי לא לסבך יותר מדי, החלטנו להשאיר את זה כמה שיותר פשוט ולייצר שתי גזרות של תחתונים: ביקיני ובריף (גבוהה). כל אחת מהגזרות עוצבה בקפידה כדי להתאים לצרכים השונים שלכן.

תחתוני מחזור הם לא פולשניים

לנשים רבות לא נוח להכניס טמפון או גביעונית לגוף שלהן, וזה מובן לחלוטין! לכל אחת יש העדפה שונה. שימוש בתחתוני מחזור הוא פשוט מאוד וכל מה שתצטרכי לעשות הוא להחליף זוג תחתונים בכל כמה שעות ובהתאם לכמות הזרימה שלך.

הם עוצבו בקפידה

הדבר הגרוע ביותר הוא להרגיש שאת לובשת חיתול, או שאת צריכה להתלבש שונה מכיוון שאת במחזור. היה לנו חשוב מאד לייצר את התחתונים שלנו מבדים אקולוגיים ונושמים, וששכבת הספיגה תהיה בעלת יכולת ספיחה גבוהה וזאת תוך הקפדה על עיצוב עדין וללא תחושה של עודף בד במפשעה.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

×