האם זה בטוח להשתמש בתחתוני מחזור?

רפידות וטמפונים אינם נוחים. כאילו, בכלל. תחתונים לעומת זאת, הם הרבה יותר נוחים. יש כל כך הרבה סוגים של תחתונים, מהיפסטר וביקיני ועד לחוטיני. בטוח תמצאי זוג שיתאים לך. תחתוני המחזור שלנו מיוצרים מבד המיקרו-מודל ויש להם מגע קטיפתי ומחבק.
וגם שימוש בהם יחסוך לך הרבה מאד כסף לאורך זמן. אם במשך חמישה ימים בחודש את משתמשת בערך בארבעה טמפונים בכל יום. זה אומר שאת משתמשת בסביבות עשרים טמפונים במשך המחזור. זוג אחד של תחתוני מחזור עשוי להחזיק עד שנתיים עם כביסה וטיפול נאותים. תארי לעצמך כמה כסף את יכולה לחסוך רק ממעבר לשימוש בתחתוני מחזור.

האם זה בסדר ללבוש תחתוני מחזור מדי יום?

כן! אמנם לא רצוי ללבוש את אותו הזוג בכל יום, אבל זה בטוח ללבוש זוג תחתונים חדשים כל יום. התחתונים היומיומיים שלנו כל כך נוחים שהם מרגישים כמו עור שני. תחתוני המחזור שלנו עשויים מבד המיקרו-מודל המאפשר לגופך לנשום ולהרגיש בטוחה לאורך כל היום.
תחתוני המחזור שלנו מצוינים ל: הזעה, דליפות קלות של שלפוחית השתן ודימום בין מחזורים. וכמובן שהם טובים גם להפרשות לאחר לידה.

כל כמה זמן כדאי להחליף את תחתוני המחזור?

תחתוני המחזור שלנו מגיעים עם רמות שונות של ספיגה ומתאימים לרמות שונות של זרימה. החלפת תחתוני המחזור תלויה ברמת הזרימה שלך ורצוי שיהיה לך זוג נוסף בהישג יד. בממוצע, מומלץ להחליף תחתונים מחזור כל 12 שעות כדי למנוע דליפות ולשמירה על ההיגיינה. ייתכן שתרגישי צורך להחליף את תחתוני המחזור שלך אם תרגישי שהבטנה של התחתונים מתחילה להרגיש כבדה או מעט לחה.

האם כדאי לך ללבוש תחתוני מחזור?

בשנים האחרונות יש מהפכה של ממש בכל תחום בריאות האישה ומוצרי המחזור. אך השינוי המהותי ביותר הינו בתפיסה שלנו הנשים בנוגע למחזור שלנו ואיך אנחנו מתייחסות אליו ואל הגוף שלנו. המעבר של נשים רבות לתחתוני מחזור מסמל יותר מכל חיבור לעצמנו ולסביבה. שינויים אלו מחלחלים בחברה ונשים רבות כבר לא יכולות לחזור אחורה ולהשתמש בכל המוצרים החד פעמיים. זוהי ממש מהפכה וכדאי לך להיות בפנים!

מה מיוחד בתחתוני המחזור של ליליבלום?

את תחתוני המחזור שלנו פיתחנו מתוך צורך אמיתי שהגיע מנשים רבות. לייצר תחתונים מבדים אקולוגיים, נושמים ובריאים לגוף. בנוסף, התחתונים שלנו אלסטיים ונעימים במגע עם הבטן גם כאשר היא מתנפחת בזמן המחזור. כמו כן, היה לנו חשוב מאד לייצר תחתונים בעלי כושר ספיגה גבוה וזאת מבלי שיתנו תחושה שאת לובשת חיתול.
רצינו שהכל יהיה כמה שיותר פשוט ולכן יש לנו שתי גזרות נפלאות: ביקיני ובריף (גבוהה) ושתי רמות ספיגה.
מזמינות אותך להצטרף אלינו.

×