איך מנקים תחתוני מחזור

איך מנקים תחתוני מחזור

תחתוני מחזור הם אלטרנטיבה נהדרת למוצרים החד פעמיים, הם מציעים יתרונות רבים כגון נוחות, חסכון בכסף ושמירה על הסביבה מפני פסולת מיותרת של המוצרים החד פעמיים. עם זאת, אחת הדאגות השכיחות בקרב נשים רבות בכל הקשור לשימוש בתחתוני מחזור היא כיצד לשטוף אותם ולטפל בהם כראוי. הנה כמה טיפים לשטיפת תחתוני הווסת שלך:

  1. שטפי היטב את תחתוני המחזור במים קרים בהקדם האפשרי לאחר השימוש. זה יעזור להסיר כל דם או נוזלים אחרים שאולי הצטברו על התחתונים.
  2. השתמשי בחומר ניקוי עדין ללא ריח כדי לכבס את תחתוני המחזור שלך. הימנע משימוש בחומרי ניקוי המכילים כימיקלים או מרככי כביסה, שכן אלו עלולים לפגוע בבד ולהפחית את כושר הספיגה שלו.
  3. יש לכבס את תחתוני המחזור בנפרד מהכביסה האחרת, או בשקית בד נפרדת אם יש לך הרבה תחתונים לכבס. זה יעזור למנוע הכתמה או זיהום של פריטים אחרים בכביסה.
  4. הימנעי משימוש במים חמים בעת כיבוס תחתוני המחזור. מים חמים עלולים לפגוע בבד ולגרום לו להתכווץ או לאבד את צורתו. במקום זאת, השתמשי במים קרים או פושרים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
  5. הימנעי משימוש במייבש, שכן פעולת הייבוש עלולה לפגוע בבד ולהפחית את כושר הספיגה שלו. במקום זאת, תלי את תחתוני המחזור לייבוש על חבל.

כל הטיפים האלו יעזרו לך לשמור על תחתוני המחזור שלך נקיים ורעננים, ולהבטיח שהם ימשיכו לספק הגנה טובה לאורך זמן במהלך המחזור החודשי.

איך מכבסים את תחתוני המחזור

×