ארבעה טיפים לבחירת תחתונים מנצחים

תחתונים יותר מכל פריט לבוש אחר, נוגעים במקום האינטימי ביותר. עוטפים את הנרתיק מקרוב ומשפיעים על איך שאנחנו מרגישות, נראות ואיך שכל היום שלנו יראה. הזוג הנכון יגרום לך להרגיש נמרצת, חזקה וסקסית, כזו שמוכנה לכבוש את העולם. בעוד שהזוג הלא נכון יעורר בך אי נוחות במקרה הטוב או יגרד, ילחץ ואפילו יפגע לך בבריאות, במקרה הרע.

אז, איך מאתרים את זוג תחתוני הנשים המושלם?

  1. דבר ראשון ולפני הכל נרצה לחפש נוחות. תחתונים עוטפים את הפות, הנקודה בגוף עם הכי הרבה קצוות עצבים. כשזה נעים זה נעים מאוד וכשזה לא, זה בלתי נסבל. מי שלבשה פעם תחתונים אורגניים מכירה את המחשבה “הלוואי שכל הבגדים שלי היו מרגישים ככה על העור” וזאת בדיוק המחשבה שתחתונים צריכים לעורר בך. תחתונים טובים הם אלו שעושים לך חשק להתכרבל עם עצמך ועם התחתונים במיטה, אבל באותה מידה מתאימים לריצה או לאימון יוגה אינטנסיבי. כאלו שיאפשרו לך ללבוש ג’ינס גס, אבל יראו טוב גם מתחת לטייץ. חשוב להתאים את דגם התחתונים שאת בוחרת למבנה הגוף שלך.
  2. מה שמביא אותנו לפרמטר הבא, מראה. טעות נפוצה היא לחשוב שמכיוון שהתחתונים שלנו מוסתרים על ידי הבגדים, אין חשיבות למראה שלהם. אבל האמת שהמראה שלהם חשוב מאין כמותו. תחתונים יפים הם לא בהכרח עטורי תחרה, או חוטיני קטנטן. התחתונים היפים ביותר הם אלו שיאפשרו לך להרגיש בנוח בעור שלך. ולהסתובב עם חיוך קבוע, שרק את יודעת מה עומד מאחוריו.
  3. ואם כבר העור שלך, בואי נדבר על בריאות הנרתיק. תחתונים נוגעים באזור הרגיש ביותר בגוף, לאורך פרק זמן ארוך במיוחד. לכן הרכב הבד, המגע שלו על העור ושמירה על כמות כימיקלים מינימלית בתהליך הייצור, הם קריטיים לבריאות שלנו. מחקרים רבים מעידים על הקשר בין בריאות הנרתיק ללבישת תחתונים מכותנה אורגנית. כזו שמיוצרת ללא כימיקלים רעילים, מבד נושם ונעים שעוזר לנידוף מיטבי של לחות. כשזה מגיע לתחתונים, הבחירה באופנה בת קיימא, לא עוסקת רק בהרגשה פנימית, אלא בבריאות של ממש. הקפדה על הרכב בד נכון ובחירה בכותנה אורגנית ימנעו דלקות, זיהומים וכאבי לב וישמור על הפלורה שלך בריאה ושמחה, כפי שאמא אדמה יצרה אותה.
  4. בחירה נוספת שתשמח את אמא אדמה היא הבחירה באופנה בת קיימא ותחתונים שמיוצרים בסחר הוגן. הפריט האינטימי והבסיסי ביותר במלתחה שלך צריך להיות כזה שמייצג את הבסיס שלך, אישה חזקה ובריאה שאוהבת את כדור הארץ והחיים עליו ושומרת עליו. זה לא אומר תחתונים יד שניה כמובן, אבל זה כן אומר שנרצה למצוא תחתונים שנעשו בתהליך ייצור אתי, הכולל העסקה הוגנת ושבתהליך היצור שלהם השתמשו בכמה שפחות כימיקלים רעילים וחומרי דישון. תחתונים כאלה, הם לא רק הבחירה הבריאה, הנוחה והסקסית אלא גם הבחירה הסביבתית הנכונה.

 

 

חוקרת ומרצה על צדק סביבתי, צרכנות ואופנה בת קיימא. מקדמת צריכת אופנה מודעת
×