איך מודדים היקף מותניים?

מדריך

מדידה של היקף מותניים

איך תדעי שהמידה אשר בחרת היא המידה המתאימה עבורך? כל גוף הוא ייחודי, וטבלת מידות מקיפה יכולה לסייע לך למצוא את המידה המתאימה בגזרות שונות של תחתונים.

מדריך קצר זה ילמד אותך איך למדוד את המותניים בארבעה צעדים פשוטים.

שלב #1: ודאי שאת יודעת היכן נמצאות המותניים שלך.

לפני שתתחילי הסירי את החולצה וודאי שאת מוצאת את המיקום המדויק של המותניים שלך. קו המותניים נמצא באזור הבטן בחלק שבין עצמות האגן לבית החזה ולעיתים קרובות הוא ממוקם בגובה הטבור או מעליו. מבנה גוף משתנה מאישה אחת לאחרת לכן טיפ מומלץ למציאת קו המותניים הוא איתור החלק הצר ביותר בפלג הגוף העליון שלך.

שלב #2: הצטיידי באביזרים המתאימים.

לאחר שאיתרת את המותניים שלך וודאי כי יש ברשותך את הציוד הבא:
מראה- עמדי מול מראת גוף באורך מלא אשר תאפשר לך מבט כולל על גופך בזמן המדידה.
סרט מדידה- האופציה הטובה ביותר תהיה כמובן סרט מדידה גמיש אשר ניתן ללפף סביב הגוף. אין לך סרט מדידה בבית? אל דאגה. נסי להשתמש בחוט או שרוך ותוכלי למדוד את התוצאות שלך עם סרגל.

שלב #3: מדדי את עצמך

עמדי זקוף והצמידי את כפות הרגליים אחת לשנייה- ודאי כי כפות הרגלים מונחות בצורה בה לא יעברו את רוחב הכתפיים. הרפי את גופך והימנעי מ”להכניס” את הבטן.
סרט המדידה צריך להיות מקביל לרצפה ולהיות מונח בעדינות על הגוף מבלי ל”התחפר” אל תוך העור- יש לוודא שסרט המדידה ישר לכל אורכו ואינו מעוות באף חלק, בעיקר מאחור. החזיקי את קצה סרט המדידה בקו ישר עם הטבור והקיפי איתו את גופך.

שלב #4: קראי ורשמי את התוצאה

רוחב המותניים שלך יקבע על פי המספר המצוין במקום בו קצה הסרט מתחבר לחלקו השני. חשוב לשים לב שהמספר המציין את רוחב המותניים שלך הוא בסנטימטרים. מומלץ לחזור על המדידה פעם נוספת כדי להבטיח תוצאה מדויקת ככל הניתן. אם התוצאה שונה, מדדי את המותניים פעם שלישית וחשבי את הממוצע של שלושת המדידות.
צירפנו לכן טבלת מידות שתסייע לכן לבחור את המידה המתאימה לכן על פי המדידה שביצעתן.

צירפנו לכן טבלת מידות שתסייע לכן לבחור את המידה המתאימה לכן בכל אחד מהמוצרים על פי המדידה שביצעתן.

 

מידהמידותהיקף אגן בס”מ
XS3675-85
S3885-93
M4093-102
L42102-111
XL44-46111-122

מתקשה למדוד את עצמך בעזרת סרט מדידה? כנסי לעמודי המוצר שלנו, בחרי את הדגם בו את מעוניינת ומחשבון המידות שלנו יסייע לך לבחור את המידה המתאימה עבורך.