בלוג

תחתוני ליליבלום מכותנה אורגנית

ארבעה טיפים לבחירת תחתונים מנצחים

תחתונים יותר מכל פריט לבוש אחר, נוגעים במקום האינטימי ביותר. עוטפים את הנרתיק מקרוב ומשפיעים על איך שאנחנו מרגישות, נראות ואיך שכל היום שלנו יראה. הזוג הנכון יגרום לך להרגיש נמרצת, חזקה וסקסית, כזו שמוכנה לכבוש את העולם.

שדה פרחים - קמומיל

5 צמחים להקלה על כאבי מחזור

כאבי מחזור הם משהו שכמעט כולנו חוות וזה לגמרי יכול לשבש לנו חלק מהימים. במאמר זה ננסה להציע כמה פתרונות טבעיים להקלה בכאבי המחזור.

מארזים ליליבלום

טיפים לבחירת הלבשה תחתונה למידות גדולות

כמו שלפעמים זה מאתגר למצוא בגדים שיתאימו למידות גדולות, גם לא תמיד קל למצוא הלבשה תחתונה למידות גדולות. מבנה הגוף של כל אחת שונה ומצריך תמיכה והגנה שונות בהתאם.

כתמים שלא יורדים מתחתוני המחזור

כמו כל תופעה ביולוגית וכימית, גם לכתמים יש הסבר מדעי, וגם אם אתן לא מתכננות להיות דוקטור לכימיה או רופאות נשים, שווה שתכירו את הנושא.

היגיינת נרתיק בקיץ

פטריה בנרתיק ואיך זה קשור לתחתונים שלך

המאמר הזה טריקי, כי אנחנו רוצות שתבינו איך יודעים שיש פטריה בנרתיק אבל אנחנו גם לא מתיימרות להיות רופאות נשים. הוא מבלבל כי אנחנו רוצות לספר לכן על אפשרויות טיפול מוצלחות יותר ופחות וגם שתזכרו שכל גוף מגיב אחרת. אז מה כן נעשה? נפשט מושגים, נבין שהשד לא כזה מפחיד ונכיר כמה הנחות יסוד מוכחות שרלוונטיות לכולן.

סט תחתוני מחזור

תחתוני מחזור: המהפכה בהתמודדות עם דימום חזק

להרגיש חסרת ביטחון בכל פעם שאת קמה מהכיסא, לשים לעצמך תזכורות בטלפון להחליף טמפון כל שעתיים, להשתמש בכמה מוצרי היגיינה במקביל לאבטחה מירבית, להימנע מפעילויות שעושות לך טוב כי את מפחדת לדלוף – לא לזה התכוונה אמא טבע. נכון, דימום מסיבי הוא לא נעים ובהחלט עניין שצריך לבדוק, אבל זה לא אומר שצריך להפסיק לחיות.

גוזיה מכותנה אורגנית ליליבלום

למה כדאי ללבוש גוזיית ספורט

אנחנו לא הולכות לשכנע אתכן שכדאי לכן להתאמן עם גוזיית ספורט כי בלעדיה יגדלו הסיכויים שיווצרו לכן סימני מתיחה. האמת, זה די מבאס אותנו שזה מנוע השיווק העיקרי של מותגי הלבשה תחתונה, כי סימני מתיחה (גם אם הם נוצרים מאימונים, מירידה במשקל או באופן טבעי) הם חלק מאיתנו.

רכישת הלבשה תחתונה אונליין

איך לקנות הלבשה תחתונה אונליין?

להתאים את התחתונים בדיוק לגוף, ליהנות מנוחות מקסימלית בהזמנה, להימנע מטעויות רכישה ולקבל חוויה מהירה ונגישה - הכול על קניית הלבשה תחתונה אונליין. למה לרכוש הלבשה תחתונה אונליין?  [...]
גוזייה מכותנה אורגנית- חזייה ללא ברזלים

חזייה ללא ברזלים, למי היא מתאימה?

חזייה ללא ברזלים - למה, למי, לאן ואיך? כל התשובות כאן! חזייה היא לא האופציה היחידה אפשר גם בלי. אבל אם נודה באמת, יש משהו בתמיכה הזו שכולנו [...]
הלבשה תחתונה לנשים

הלבשה תחתונה לנשים – כל מה שחשוב לדעת

הלבשה תחתונה היא החברה הכי טובה שלנו בארון, היא מה ששומר על האזורים הכי עדינים שלנו לאורך היום, היא מה שמעניק לנו תחושה בטוחה וכשבוחרים נכון - גם [...]
תחתוני מחזור לנערות

תחתוני מחזור רב פעמיים לנערות

אחד האתגרים המרכזיים שעימם מתמודדות נערות בגיל ההתבגרות (וההורים יחד איתן) הוא המחזור החודשי: מתי יגיע? למה לצפות? האם הוא יקשה על השגרה ואיך שומרים על הכול דיסקרטי? [...]
×