טיפים לבחירת הלבשה תחתונה למידות גדולות

כמו שלפעמים זה מאתגר למצוא בגדים שיתאימו למידות גדולות, גם לא תמיד קל למצוא הלבשה תחתונה למידות גדולות. מבנה הגוף של כל אחת שונה ומצריך תמיכה והגנה שונות בהתאם. ואם נוסיף על זה את המבוכה שהרבה בנות סוחבות איתן בגלל שהן לא בדיוק נראות כמו “מודל היופי”, למצוא תחתונים או חזיות גדולות שגם תרגישי בהן מהממת, זה כמעט בלתי אפשרי. אז הכנו לך 4 טיפים שיעזרו לך, ואנחנו ממש ממליצים לקרוא עד הסוף. באמת. תקראי עד הסוף.

טיפ 1: הכי חשוב – לבחור בד נמתח!

סוג הבד הוא אחד הקריטריונים הכי חשובים שצריך להתייחס אליהם כשבוחרים הלבשה תחתונה, ויש לזה הרבה סיבות כמו בריאות, ספיגה, איכות לאורך זמן ועוד. אבל סיבה אחרת היא שהבד הזה הוא אחד הדברים שיהיו צמודים אלינו במשך המון שעות של היום, ולכן הוא חייב להתאים את עצמו לשינויים שאנחנו חוות. כולנו יודעות שאחרי ארוחה אנחנו קצת מתנפחות, וכשאנחנו יושבות הבטן שלנו יותר לוחצת מאשר כשאנחנו זקופות. כל מידה יכולה להתנהג אחרת במהלך היום ובמיוחד מידות גדולות יותר. הפתרון הוא לבחור הלבשה תחתונה מבד שיתאים את עצמו אלייך ולא יכלא אותך, והבד הכי מתאים למשימה הוא כמובן בד מכותנה אורגנית.

טיפ 2: כל אחת צריכה חיבוק

הרבה פעמים, נשים במידות גדולות מחפשות הלבשה תחתונה שתשטח אותן מתחת לבגדים או תתן להן הרגשה של הסתרה בבטן התחתונה ובישבן. אבל אולי, רק אולי, ננסה במקום להקטין את עצמנו – לחבק את עצמנו?
גזרות גבוהות יותר יתנו לך הרגשה של מעטפת ותומכת ויחבקו אותך דווקא איפה שאת הכי צריכה חיבוק, באזורים שמקבלים מאיתנו הכי הרבה אנרגיות שליליות. 

טיפ 3: תהיי חלק מהשינוי ותצבעי לעצמך את החיים בגוון חי יותר

העובדה שאת במידה גדולה יותר ממה שמופיע בקטלוג לא צריכה לדון אותך למבחר מצומצם יותר של דגמים וצבעים. מחקרים הראו שאישה שאוהבת את ההלבשה התחתונה שלה ומרגישה איתה בנוח היא אישה מאושרת יותר, וזה כולל גם עוד צבעים חוץ מהבייסיק. לצערנו, יש עוד המון מקומות בתעשייה שדוגלים במוטיב “שחור זה מרזה אז נשים גדולות צריכות לבחור בגדים שחורים”. אז תעזרי לנו לעשות שינוי ולעזור להם להתפקח, כי הגיע הזמן שנבין – הצבעים שייכים לכולן וכולם.

טיפ 4: מידות טובות

כבר סיכמנו שאנחנו בוחרות הלבשה תחתונה בשביל עצמנו ולא כדי לרצות אף אחד אחר (הנה תזכורת), אבל אין שום סיבה שלא תרגישי הכי יפה ונחשקת בהלבשה התחתונה שלך. העניין הוא בשביל מי את בוחרת אותה. אז כשאת בוחרת, תזכרי לבחור מידה שמתאימה לך, ולא המידה שאולי את שואפת להיות. תבחרי את המידה שלך, ולא את המידה שהיית רוצה שיחשבו שאת. תבחרי מידה שנוחה לך ולא תגרום לך להרגיש כמו מישהי אחרת, כי אז זו לא את שעפה על עצמך, זו את שמחביאה את עצמך ועפה על גוף של מישהי אחרת.

לסיכום

רגע לפני שאת הולכת לבחור לך תחתונים חדשים, אפשר לבקש ממך משהו?
תקראי שוב את המאמר הזה, והפעם תנסי להתעלם מהמילה גדולה. אפילו תחליפי אותה במילה ‘אחרת’.
זה המסר האמיתי – כל הטיפים האלו נכונים לכולן.
אז נכון שיש אתגר בללבוש PLUS SIZE, אבל זה בכלל לא קשור למוצר, זה הכל אצלנו בראש. אז תעשי טובה, תבחרי מה שנוח לך, מיטיב עם הגוף שלך ועושה לך נעים.

לקוחה ותיקה של ליליבלום, חובבת מושבעת של כותנה אורגנית, כותבת תוכן וקופירייטרית
×