איך תחתוני מחזור ישדרגו לך את החיים?

תחתוני מחזור הם מוצר משנה חיים בעבור נשים רבות. לא רק שהם מספקים הגנה במהלך ימי המחזור, הם גם מציעים חלופה ידידותית יותר לסביבה מטמפונים ותחבושות חד פעמיות.

אז איך בעצם תחתוני מחזור ישנו לי את החיים?

מלבד חיסכון בהוצאה החודשית על מוצרי היגיינה, תחתוני מחזור הם האופציה הבריאה ביותר עבורך. הם לא מכילים כימיקלים, פלסטיק ומבשמים ובכך שומרים על האזור האינטימי שלך. תחתוני המחזור מרגישים כמו תחתונים רגילים ולא מתלווה אליהם תחושת החוסר נוחות הזהה לזו שנשים רבות חוות בזמן השימוש בתחבושות וטמפונים. בנוסף, הטיפול בהם פשוט וניתן להשתמש בהם לאורך שנים.

טוב אני רוצה, איך מתחילים?

מאוד פשוט, כדי לעשות את המעבר לתחתוני מחזור כדאי לנסות מספר דגמים ברמות ספיגה שונות על מנת למצוא את רמת הספיגה המתאימה ביותר לצרכים שלך. לאחר שתמצאי את רמת הספיגה המתאימה לך לא יהיה לך צורך באמצעי הגנה נוסף כמו תחבושות ו\או טמפונים. בנוסף, ניתן למצוא מידע על רמות הספיגה השונות באתר.

מה בעצם מגן עליי מפני דליפות?

טכנולוגיה חדשנית מאפשרת לתחתוני המחזור לספוג ולהחזיק את הדימום ולמנוע ממנו לעבור אל הבגדים. שלושת שכבות הספיגה יותירו אותך עם תחושה רעננה, ינדפו לחות וימנעו ריחות רעים. בניגוד לטמפונים ותחבושות שאותם יש להחליף לעיתים קרובות, ניתן להישאר עם תחתוני המחזור מספר רב של שעות.

  1. שכבה עליונה – סופגת את הדם במהירות ונשארת יבשה ורכה במגע עם העור.
  2. שכבת הספיגה החכמה – לוכדת את הדם ובכך מונעת דליפות.
  3. שכבת הבידוד – שכבה המונעת מנוזלים, לחות וריחות לדלוף החוצה.

למי הם מתאימים?

תחתוני המחזור מתאימים לנשים בכל הגילאים החל מנערות צעירות. מלבד ספיגת הדימום בימי המחזור, התחתונים מתאימים גם למקרים של דליפות שתן, הפרשות ודימומים וגינליים נוספים.

ואיך שוטפים אותם?

טיפול נכון בתחתוני המחזור ושטיפתם על פי הוראות הכביסה יבטיחו כי האיכות וזמן השימוש בהם יארכו. חשוב לכבס על פי ההנחיות הבאות:

  • שטיפה במים קרים לאחר השימוש.
  • כביסה בטמפרטורה שלא עולה על 40°, ללא שימוש במרככי כביסה.
  • תלייה לייבוש בצל (ייבוש במייבש כביסה מקצר את חיי הבד).

לסיכום, תחתוני מחזור הם אופציה נוחה וחסכונית לימי המחזור שלך. כל מה שנשאר לך לעשות הוא להיכנס לעמוד תחתוני המחזור ולבחור את הדגם שהכי יתאים לך.
את יכולה גם לצפות בסרטון ההסבר הקצר בו אנחנו מסבירות איך מכבסים תחתוני מחזור.

×