איך תבחרי תחתונים שמתאימים למבנה הגוף שלך?

אנחנו כבר יודעות שכולנו יפות, כולנו שלמות וכולנו זכינו למתנה מדהימה שהיא הגוף שלנו. אבל כל אחת מאיתנו קיבלה מתנה משלה, וגוף של אחת אף פעם לא יהיה זהה לשל אחרת. יש כל כך הרבה חלקים, זוויות וקימורים שיוצרים את המתאר המיוחד של כל אישה, ולמרות זאת יש לנו דרך להגיד מה הכי יתאים לנו לפי המבנה הכללי שהם יוצרים. כמה מהדברים שתמיד משתנים בין אישה לאישה הם ההיקפים- של הירכיים, המותן והאגן. אם נכיר אותם ונבין מה אנחנו אוהבות להרגיש, נדע לבחור את התחתונים המושלמות לנו.

איזה דגם יתאים לבעלות מבנה גוף תפוח?

מבנה גוף תפוח הוא מבנה גוף שבו החלקים המלאים יותר הם האזורים העליונים של הגוף והבטן. הוא מתחלק לשני סוגים עיקריים, שנקראים אליפסה ויהלום, כאשר האליפסה מתאר בטן נמוכה והיהלום – בטן גבוהה. הישבן של בעלת מבנה גוף תפוח בדרך כלל יהיה שטוח יותר והרגליים דקות וחטובות יותר. נשמע לך מוכר? הנה ההמלצה שלנו:
אחד היתרונות של המבנה הזה, הוא שתוכלי להרגיש בנוח עם תחתונים המעניקים כיסוי חלקי בישבן. אם את אוהבת להרגיש שדווקא האזור המלא יותר של הגוף שלך מקבל תמיכה הדוקה ומלאה יותר, תחתון עם רצועת מותן רחבה יעשה את העבודה בצורה מדויקת. הדגמים שלנו – בריף ומידי יהיו אידיאליים עבורך. אם את בעלת מבנה יהלום, תחתון בריף יתאים לך במיוחד בזכות הגזרה הגבוהה שלו.

מהו מבנה שעון חול ואילו תחתונים יתאימו לו?

שעון חול הוא מבנה גוף שחלקו התחתון מאופיין במותן צרה והירכיים רחבים ממנה. אם את אוהבת להרגיש את קו המותן שלך הדוק, כל תחתון שמונח על קו המותן או עוטף אותו ברצועה עבה ייתן לך תחושה אסופה ובטוחה. אם את לא מרגישה צורך בהדגשה של האזור, את יכולה לבחור גם בתחתון נמוך יותר כמו הביקיני, שייתן לך תמיכה הדוקה יותר דווקא באזור הישבן שמקבל גם כיסוי מלא מאחורה. גם תחתון מדגם מידי יכול להתאים לבעלות מבנה של שעון חול, במיוחד אם אתן אוהבות כיסוי ישבן בינוני שמשאיר קצת רווח להתאווררות.

אגס או משולש? אלו התחתונים בשבילך

משולש הוא מבנה גוף שמוזכר לעיתים גם בשם אגס. מבנה כזה מתאר גוף שבו החלקים התחתונים שלו – הישבן והירכיים, רחבים יותר משאר הגוף ובעיקר רחבים יותר מקו המותניים. אם את מזהה שאת בעלת מבנה גוף משולש, היינו ממליצות לך בתור התחלה לבדוק עד כמה את אוהבת להרגיש שהישבן שלך עטוף. אם את אוהבת תחתון עם כיסוי ישבן בינוני, תחתון בריף יעניק לך תחושה תומכת. המפתח הגבוה של הרגליים יגרום לך להרגיש את חופש התנועה באזור הירכיים. אם את זקוקה לכיסוי רחב יותר בישבן, דגם היפסטר יהיה מושלם בשבילך, ועל הדרך גם ידגיש את קו המותן הצר יותר ויתאים את עצמו לירכיים שלך בעזרת מפתח רגל אלסטי.

בשורה התחתונה

נסכם עם זה שלהתאים את התחתונים שלנו למבנה הגוף זו כבר מזמן לא פעולה שהמטרה שלה היא להיראות הכי טוב שאפשר. השנה היא שנת 2023 ואנחנו קונות את ההלבשה התחתונה שלנו בשביל עצמנו ולא בשביל אף אחד אחר. אז על איזו התאמה אנחנו מדברות? על זו שתתן לך את התחושה הכי נוחה ובטוחה. זו שתעטוף בדיוק את התנועה שהגוף שלך עושה במהלך היום. זאת המטרה שלנו.
בואי לבחור את הדגם שהכי מתאים לך מתוך הקטלוג שלנו כאן.
אם את מחפשת תחתונים עבור נערה את יכולה לבדוק גם את הגזרות האלו שלנו.

לקוחה ותיקה של ליליבלום, חובבת מושבעת של כותנה אורגנית, כותבת תוכן וקופירייטרית
×